MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 13524531
nr 1352 4531
Bokhylleskåp
50/60-tal. Teak. Bredd: 95, djup: 36 cm, höjd: 165 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:33:03
100 kr
150 kr
200 kr